Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg vegyem drágábban vagy...

Meg vegyem drágábban vagy inkább rendeljem meg máshol és szereljem be én?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy laptopot ami az Asus A15 névre hallgat, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek szereltessem bele a laptopot áruló weboldallal vagy inkább rendeljem meg máshonnan olcsóbban és szereljem bele magam? Nem vagyok kezdő laptop szerelés területén viszont mivel vadonat új lenne a laptop nem igazán szeretném szétszedni már az első napon amikor megjön, nem lustaságból, csak nem szeretném azonnal azzal kezdeni, hogy már amikor megjön neki állok bütykölni. 😅

júl. 6. 02:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
6 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg vegyem drágábban?
júl. 6. 06:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy neked, hogy éri meg jobban.

Ha RAM-ot vagy meghajtót akarod bővíteni benne a boltban is ugyanúgy megbontják mintha otthon tennéd bele.

júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki ért hozzá az maga szereli, nem bízza másra és így nem kell pluszba a szerelésért is fizetni.
júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van nálad fűrész, csípőfogó, feszítővas akkor szereld be magad. 😵‍💫
júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A beszerelés nem kerül semmibe, maga a meghajtó drágább alapból, mint máshol
júl. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!