Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez a HP laptopommal?

Miért van ez a HP laptopommal?

Figyelt kérdés
Van egy Hp laptopom, mindig amikor használtam, akkor a ventillátora nagyon hangosan zúgott, és gyakran elég hamar felforrósodott. De most nem indul be a ventillátora, Így is elég forró, de egy ideig megy, Ha a ventillátora a hibás, akkor mennyibe kerül kicseréltetni? vagy valami ötlet, hogy mi lehet még a baja, miért nem indul a ventillátor? Jah, amikor nem indult el, akkor pont újratelepítettem...
2010. okt. 31. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy jártas a buherálásban, de ha szétszeded a notit és a ventit rákötöd fix 5V-ra, akkor kiderül annak van e baja.Bár valószínű a ventinek van vége, amit szinte biztosan csak hűtőbordával együtt lehet cserélni.Ár az elég képlékeny, mert használtan 2-3000 Ft+ ha beszerelteted még annak a költsége.Újonnan elég húzós, bár ahol árulnak, ott be is szerelik gondolom.Aztán ha nem ez a baja, akkor lehet a hőérzékelővel van a baj.Ez már neccesebb, mert alaplap csere, vagy a ventit fix 5V-ra kell bekötni valahova a lapon és úgy még használható.De bízz benne, hogy a venti adta meg magát!Szétszedés nélkül nem fog kiderülni semmi sem sajnos.
2010. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!