Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassult le a playstation 5?

Miért lassult le a playstation 5?

Figyelt kérdés
Lényeges problémákat vettem észre pl: fps dropokat vagy lagokat a psben. Maga a menü betöltés se éppen a leggyorsabb. Hát most azért hangosabb hangot add ki elöször azt hittem ventilátor de cseréltem egy picit csendesebb lett 1 hétig aztán újból ugyan ez. Volt szervizbe azt mondták semmi baja.

júl. 4. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs melege?
júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Tedd be a légkondi alá és nem lesz gond. Ha meleg van a szobában, ráadásul más hőforrás közelében van, mint például a tévé, akkor nem tud hatékonyan hűlni és visszavesz a teljesítményéből, ami pontosan azt produkálja amit leírtál. Esetleg fújd ki, lehet telement porral.
júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takysoft ***** válasza:

Jaja, ez thermal throttling. Melege van, így visszavesz a teljesítményből, hogy ne süljön meg.

Pattints mellé egy ventilátort, és ügylej rá, hogy 23-24 foknál ne engedje melegebbre a szobát a légkondi. Bitang gyors lesz ismét.

júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elleinte én is ezt gondoltam próbáltam minden úton esetlegesen lehűteni a szobát. Ám nem tudom eldönteni még ugy is hogy ha szét szedem mert recsegés jön a tápból is. A legfurább hogy átviszem máshoz, akkor gyors a gép igaz kicsit recseg de attól még gyors. A másik hogy a net is fura rajta mert nehezen olvassa ki a nat typot és néha esténként recsegnek az emberek partyba nekem, pedig üvegszállas nagy netem van és van másik netem is ugyan ezt teszi. Másoknál hypergyorsan kiolvassa. Ha töltön van a controller és bevan kapcsolva de ugy veszem le egyből becrashelnek a controllerek. Vettem ano uj pst. Már az updatnél becrachelt és ugyanugy elkezdte a recsegő hangot és lassulást. Amugy azt irja ki hogy esetleg az utválasztom nem támogassa az ip töredezetséget. Nem tudom remélem nem törtek fel vagy valami
júl. 5. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:
és kábelen van a net
júl. 5. 12:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor tápegység baja lehet. Zavar van a konnektorban, amit nem szűr ki megfelelően. Ha recseg mikor mozgatod az baj. Vidd szervizbe.
júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt és állitolag nincs semmi baja.
júl. 5. 12:49
 8/10 anonim ***** válasza:
A nettel az enyémnek is baja van az IPv6 miatt
júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és erre találtál megoldást?
júl. 6. 17:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvileg kérni kell a szolgáltatót hogy kapcsolják le. Meg is teszik, de aztán a szolgáltatónál jön egy update, és kérheted újra, mert visszaáll.


Az lett a megoldás, hogy bekapcsolom, várok 5 percet, és utána használom. A ps4-nek nincs ilyen nyügje

júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!