Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a számító gépből ki veszek,...

Ha a számító gépből ki veszek, egy vinchestert azt hogyan tudom a laptopra csatlakoztatni, mint külső vinchester?

Figyelt kérdés
Sziasztok lehet hülye kérdés, de nem értek hozzá tehát adott egy 2 terrás vinchester amit ki vettem a számító gépből. Azt hogy tudom csatlakoztatni a laptopomhoz mint külső winchester? HDMI kábellel vagy hogyan működik ez?
júl. 4. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Vagy veszel egy külső HDD házat (itt figyelni kell hogy pontosan milyen HDD volt 3,5 vagy 2,5)

Vagy egy ilyet: [link]


Ezt az utóbbit akkor javaslom, ha csak ideiglenesen használod néha, vagy van hol tárolni fixen a HDD-t. (nekem egy régi gépházban volt benne hagyva és abból kihúztam egy ilyennel)

júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sata kábel van a gépbe de én nem értek hozzá az amivel a gépbe volt csatlakoztatva azzal tudom laptophoz is, hogy ne kelljen semmit hozzá venni fölöslegesen?
júl. 4. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, SATA kábellel nem fogod tudni csatlakoztatni laptophoz.
júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kopasz sata kábellel nem tudod a laptophoz csatlakoztatni.

Amit #1-es linkelt, az mind kell hozzá, semmi sem fölösleges.

júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiveszed a laptopban levőt és beteszed a helyére..
júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!