Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Problémám adódott a vga-mal...

Anunnaki kérdése:

Problémám adódott a vga-mal kapcsolatban, bizonyos időközönként kiad egy rövid krekegő hangot, nem a venti, inkább a hdd jelegzetes krákogására emlékeztet, aztán rövid időre elmegy a kép, és van hogy a driver leáll.ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
már kétszer cseréltem OS-t, többször drivert, de semmi változás. emellett játék közben is adódnak problémák, kifagyások, stb. valakinek ötlet, vagy találkozott már ilyennel?

júl. 3. 20:00
 1/7 anonim válasza:

nézd meg a hdsentinelt a vinyókkal minden rendben van?

csinálj egy stesssz tesztet min hasal el..

töltsd le a bluescreenviewot ott is megmutatja mi áll le ha kékhalált kap a gép vagy lekapcsol stb.

júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
+ töltsd le a legfrissebb drivereket a gépre.
júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a vinyókkal minden rendben van, 2 van/volt benne az egyiket a biztonság kedvéért már kivettem belőle tehát csak egy van. kék halál meg teljes lefagyás nincs, csak teljes tehetetlenség mikor "elszáll" pl játék közben, ilyenkor restart. Új, és régi driverrel egyaránt fent áll a probléma ami úgy néz ki legtöbbször hogy AMD crash hibaüzenet, futó program lefagy, kattanó hang a karin, fan stop led kikapcs pedig nem pörög a venti, olykor a felbontás átáll nagyon alacsonyra. VLC és Chrome közben is előfordul amikor nem igazán van terhelve a kártya.
júl. 3. 21:07
 4/7 anonim válasza:

milyen kártyáról van szó? milyen procid van?

mikor volt takarítva a kártya ill a gép? v újrapasztázva a proci ill a kártya?

júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy Aorus 5700 XT, én még nem pasztáztam, használtan vettem, nem tudom h volt e valaha is. A proci egy R5 5600, az kb 4 hónapja volt pasztázva.
júl. 3. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor mindenekelőtt szedd szét a kártyát, teljes takarítás, újrapasztázás. Aztán meglátod, hogy azután is csinálja-e.

Egyébként meg ha használt videokártyát veszek alapvető, hogy ha megkapom, azonnal atomjaira szedem, kitakarítom, újrapasztázom. Tudom, az eladók általában odaírják, hogy frissen takarítva, pasztázva, de én csak magamban bízom, mert akkor van a kártya kitakarítva és pasztázva, ha én csinálom.

tegnapelőtt 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Okozhat driver crash-t a melegedés? Egy nagyon megbízható eladótól vettem egyébként a kártyát kb egy éve, eddig nem is volt vele semmi gond. Szoktam figyelni a hőfokokat és 60 fok fölött nem nagyon láttam.

Ha ez megoldhatja a problémát akkor egy thermal pad csere és pasztázás megér egy próbát?

tegnap 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!