Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Palit 1660 super vélemény?

Ricsi1977 kérdése:

Palit 1660 super vélemény?

Figyelt kérdés
1660s kiadásból ez a palit jó féle e vagy a legrosszabb döntés volt belőle, válaszokat előre is köszönöm
júl. 3. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a 2 ventiset vetted, az teljesen jó.
júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
júl. 3. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele probléma. De azért nyugtass meg, hogy nem 313 ezer forintot adtál ki érte!
júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
GTX 1660 Ti kártyák általában ugyanannyiba mennek szinte használtan mint a Super modellek és jobb is a Ti. De mindegyik 1660 már belépő kategória van még de még el lehet velük lenni egy ideig, shader mesh támogatás is van.
júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki a totál minimumra céloz mai játékoknál, akkor a 1660-ak alá nem lehet már menni. Ezek most az abszolút padló legolcsóbb kártyák.
júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rainbow8693 ***** válasza:
Én is egyetértek az előttem szolokkal a GTX 1660 szériás kártyák ma az abszolút minimum szintek a shader mesh miatt is. Talán mèg pár évig low grafika 30 fps-re ezek még képesek lesznek mindenhol.
júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak , nem persze😅 HA vidikari lesz
júl. 3. 22:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Haver azt mondja mellényúltam a palit a pegrosszabb😏
tegnapelőtt 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!