Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Hardver-eket kell...

Milyen Hardver-eket kell kicseréljek ahhoz, hogy a kb 15 éves asztali számítógépem gyorsabb és erősebb legyen?...

Figyelt kérdés

A jelenlegi: Pentium Dual Core(R) CPU E5400 & 2.7 GHz , memória 2 Gb


Ez az, amit vezérlőpultban találtam, de, hogy mi van a gépházban nem igazán tudom, mert eléggé laikus vagyok.


Előre is köszönöm!


júl. 2. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

N100 procis minigép

Átalakító kellhet ha régi a monitor (esetleges ps/2 csatlakozós bill/egér is már cserés)

[link]

Ha jól látom, most 52 a legóccóbb

júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
júl. 3. 02:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Megbézed, hogy az alaplap támogat-e 4GB-os RAM-okat. Ha igen, Vateráról vagy Hardverapróról veszel bele annyit, amennyi hely az alaplapban van (2×4 vagy 4×4GB). Prociból pedig szintén hardverapróról egy Core2 Quad Q9000-es sorozatút. Újan vehetsz 240-256GB-os SSD-t, aztán dobj fel egy Linux Mintet.
júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
júl. 3. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!