Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ismeri fel a videókártyát...

Nem ismeri fel a videókártyát a laptopom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hellósztok. Van egy Asus X50SR laptopom. Már egy jó ideje csinál furcsa dolgokat, de nem igazán figyeltem fel rájuk különösebben. Ilyeneket hogy: leállítanám a Start menüböl, de nem áll le, vagy ha leáll akkor újraindul. Ha le akarnám hibernálni, újaindul. Most pedig az a bajom hogy nem ismeri fel a videókártyát. Valamelyik nap játszottam egy játékkal, kilépett belőle magától, és átállította a felbontásom nagyon kicsire, és most a beállításokba csak 2 felbonást enged 800x600 és 1024x768.

Mi lehet a baj??!! Igaz elég sok mappám van a gépen nagyon sok kép zene, játék és '!szerintem! ez lehet a baj. Szerelőt nem tudok hívni ma, de nagyon fontos lenne, hogy megtudjam csinálni. Én mikor felhívom a szerelőt, azt mondom hogy újra kéne pakolni a gépet. Azaz ő letöröl minden adatot, és így olyan a gép mintha új lenne. De nem formázza azt még én is tudnám (csak jólenne tudni, hogy mit jelent!) Tényleg, ha formázom, azzal pontosan mit is csinálok? Egyébként, azt hogy csinálom meg, hogy teljesen 'újrapakolom a gépet'? Köszönöm a segítséget előre is! Nagyon fontos.


2010. okt. 31. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem driver CD-t rakd be és instaláld újra, ha nem akkor nem tudom.
2010. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegedett a videokártyád ---> tönkrement.
2010. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, még van rajta gari. :) szerinted kicserélik az egész laptopot?
2010. okt. 31. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha integrált a kártya akkor biztos.
2010. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
integrált. na dejó, akkor holnap viszem is :D amúgy 210 ezerét adta el az a retek eladó, mikor a neten 150 ért lehetett venni.. de ez az én hibám is. nameg nem ilyen fajtát kellett volna választanom.. mind1. inkább asztali pct kellett volna vennem!:(
2010. okt. 31. 10:59
 6/6 A kérdező kommentje:
LOL, újraraktam a drivert. most minden okés. szerintetek mennyit bírhat még?
2010. okt. 31. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!