Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vásár előtt, pár extra...

Laptop vásár előtt, pár extra feltétellel. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítségetek kérem abban, hogy milyen laptopot javasoltok a következő paraméterekre.

Számomra kritérium a minél hossszabb aksis üzemidő (min. 3 óra, de inkább 4, vagy több), 3gb ram, tükröződésmentes (matt) képernyő, WLAN, bluetooth, HDMI, és nem integrált videókártya, op. rendszer freedos, vagy linux. Pénzforrás:150e körül.

Az ötleteket, javaslatokat előre is köszönöm!


2010. okt. 31. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik laptopban integrált a videokártya :P.Te gondolom ATi (AMD) vagy nVidia videokártyákról beszélsz.

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy néztem a piacon, egyedül a Fujitsu-Siemens árul matt kijelzős, és modern processzoros gépeket, de csak intel videóval, mivel vállalati ügyfeleknek készül. Mindenki más tükröződőst árul, de abba legalább választhatsz nvidia vagy amd-t


esetleg az asus olyan 5 évvel ezelőtt gyártott még matt kijelzős gépeket, 5 évvel ezelőtti technológiával.

2010. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az akksi üzemeideje attól függ, mire használod. Mivel valószinűleg arra gondolsz a "nem integrált" feltétellel (ilyen amúgy nincs), hogy ne Intel legyen, feltételezem, hogy játszani akarsz. Nincs olyan laptop ami játékkal kibír ennyi időt... Alap használatra egy ULV-s proci lenne jó, de mégannyira sem lesz játék.
2010. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért meg főleg nincs ...
2010. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét.


A HP is árul matt képernyős laptopot Compaq néven, kb 100 ezerért. Abban nincs HDMI, valamint gyenge videókártya van. Az integrált videókártya fogalmában valószinüleg nektek van igazatok-én nem fogalmaztam jól. Valójában úgy értettem, hogy játékra sem árt, ha alkalmas-és nem a márió futtatására.

2010. okt. 31. 20:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem az ajánlott fujitsu lifebook a530-at, egyik oldalon 140ért elvihető.

[link]

Javaslat?

2010. okt. 31. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!