Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai monitort tudnádok...

Irodai monitort tudnádok ajánlani? Részletek lent

Figyelt kérdés

Irodai alkalmazások, word, excel,... böngésző stb.

nem kell szépnek lennie, nem kell pivot, nem kell hangszóró sem usb hub, meg kávét se főzzön.

viszonyleg jó képe legyen. 21 colnál ne legyen kisebb.



jún. 28. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Mivel büdzsét nem írtál, így az alábbi monitort tudom ajánlani:

[link]

jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Ezek közül a legolcsóbbak is megfelelnek erre a célra:

[link]

jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Válogass: [link]
jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Használt komolyabb irodai monitort vennék ilyen felhasználásra.

[link]

[link]

[link]

jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Ezt annyira szeretem. :) Bárki bármit mond, megy a lepontozás. 🤣
jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hatoska. Ez a számtech kategória.... ez ilyen.

Mondjuk 1-2-3-ast most én is lepontoztam, mert nem volt hasznos a válaszuk. Listákat, összefoglalókat én is tudok nézegeti. Konkrétabb ötleteket vártam. 4-esnek köszönöm, beletrafált!

jún. 28. 19:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom az árukereső használatát: [link]
jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

De most tényleg. Mondasz 2 dolgot, és találjuk ki a maradék 6-ot? Most azt vártad el, hogy gondolat olvasók legyünk?


- Mennyi pénzed van rá? Nyilván a paraméterek alapján az #1 válasza is releváns.

- Mire akarod használni? Grafikai munkák vagy Word-re? Mert, mind2re teljesen más monitort igényel.


Az, hogy jó képe legyen az is relatív. Mert mérnek "jó képe" van annak is, ami szép karakter éleket jelenít meg, de nem teljesen szín hű. Meg az is jónak számít, ami színhű, de nem teljesen jó a karakterek megjelenítésében. Az is teljesen mág célközönség, akinek fontos a válaszidő is (ez is lehet egy munka).


De hát, ha nem olvasol utána és random emberek random gondolataira támaszkodsz, hát legyen a saját felelősséged. Végtére a te pénzed. Aztán magyarázd be magadnak, hogy jó monitort választottál, semmint megbizonyosodj független tesztek és paraméterek által.


Felbasz az ilyen ember, aki nem akar magának jót. De, ahogy magad is mondtad, hogy utána tudsz nézni, akkor miért is kérdezősködsz? (Költői)

jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul ilyenre, hogy excel aztán spéci monitor kell ám.
jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!