Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van, hogy? . Bővebben lent!

Miért van, hogy? . Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Gépezés közben,lefagy ,és nemtudok semmit csinálni,muszály újrainditsam.Ha újrainditom,pedig kell másfél óra,még betölti a windowst,viszont ha betölti,olan lassan megy,hogy nem indúl el semijen alkalmazás,vagy program.Van olyan is,hogyha újrainditom,nem töltődik be a windos,hanem kiirja h lemez sérűlt,vagy ellenőrizzem,h jól van e csatlakoztatva.Lehetséges,hogy megment a Hard Diskem?

Formatálni tudom,ha nem megy a windows,de minden héten formatálni,az már nemjó.Most XP-m van,de általában Win7szokott lenni,de mindkettő lefagy.Van mikor telepíti a indowst,és kiirja,hogy nem tudja továbbb telepiteni,mert nem látja a merevlemezt.


2010. okt. 30. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik kábel (adat/táp) kontakt hibás, vagy maga a merevlemez haldoklik.
2010. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos igen. Én a merevlemezre szavazok ebből a leírásból, mivel más, jellemzőbb dolgot nem írtál le. A helyedbe menteném, ami még menthető (adatok) és beszereznék egy újat. Vaterán nemrég adtam el egy 500 gb-os kiváló sata-s samsungot, szerintem hasonló árba kapsz ilyet, vagy kicsit kisebb kapacitásút.
2010. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy hordozható 1TB-ost szeretnék venni.
2010. okt. 30. 21:03
 4/6 Jenci ***** válasza:
Egyértelműen merevlemez hiba.
2010. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami programmal nem lehetne javitani?
2010. okt. 31. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen már a jóisten sem segít.
2010. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!