Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha betörtem a Samsung telefono...

Ha betörtem a Samsung telefonom képernyőjét és hátlapi kameráját azzal elbuktam a garanciát is?

Figyelt kérdés
Vagy ha hivatalos Samsung szervizbe javitatom akkor továbbra is megmarad a garancia?
jún. 5. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

A Samsung jótállási jegyében szerepel, hogy a jótállási felelősségük nem terjed ki a nem rendeltetésszerű használatból fakadó károkra:

"9.1 A jótállási felelősségünk nem áll fenn, ha a hiba rendeltetésellenes használat, átalakítás, szakszerűtlen kezelés, helytelen tárolás, elemi kár vagy egyéb, a vásárlás után keletkezett okból következett be."

[link]

jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés tudom,hogy nem javítják meg ingyen de ha fizetősbe megcsinálják nekem akkor tovább él a gyári garancia?
jún. 5. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Értelmezd amit az #1 leírt.

"szakszerűtlen kezelés"


Kérdezd attól, aki cserélni fogja a kijelzőt.

jún. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nem buktad. Ha samsung szervizben javíttatod meg, akkor elvileg tovább kell élnie a garanciának 🤔


Csak tényleg a hivatalos samsung szerviz legyen. Kérdezd meg náluk. Én oktogon szervizbe vittem legutóbb, elfelejtették bedugni az ujjlenyomatbolvasó modulját...de a kérdésben nem tudok nyilatkozni, ezen már nem volt gari

jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, pl xiaomi esetén ezek szerint 6 hónapig akár le is ejtheted (max 1x)

[link]

jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet,hogy csak a cserélt alkatrészekre él tovább a garncia. Ezt meg kell kérdezni a szervízben.
jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!