Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ötlet így szállíta...

Mennyire jó ötlet így szállítani PC-t?

Figyelt kérdés
A GPU-t kivenném, a cpu hűtőt fenthagynám a procin. Beleraknám az eredeti dobozába úgy, hogy a cpu hűtő eleje lefelé néz. Esetleg újságpapírral kibélelném, ez biztonságos lehet? Majd a dobozt két fülénél megfogva vinném el vonattal. Vagy jobb ötlet lenne az autóban fektetve?

jún. 1. 20:42
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

nem szokott altalaban gond lenni pc szallitassal


ha van lehetoseg biztosabb szallitasra akkor? csak ha muszaj?


ujsagpapiral a gep belsejet? Mert annak inkabb tobb kara is lehet


ha cpu huto is olyan mozgekony miert nem veszed ki azt is?

jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs mivel jelenleg letisztítanom a procit, miután leszedném a hűtőt. Max papír, de az szerintem nem szedné le 100%-ban.

Papír milyen problémákat okozhat?

jún. 1. 20:47
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

csak annyit mondok hogy kesz gepeket is dobozban szallitjak es nincsenek kitomve


a tomes barmiben kart okozhat,

tomesnek ugy van ertelme ha jol kitomod feszesre, de annal tobb kart okozhatsz kozben

tomni epp ezert nem szoktak

hanem a dobozba van ami fixalja a gepet


es csak megjegyzem vga is bent van kozben gepben


a legtobb ilyen szallitonal a doboz szallitas kozben lehet se vizszitesen se fuggolegesen kozben es mozoghat is


szoval...

jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezen gondolkoztam. Ha pcx-ről rendelnék egy gépet összeszereléssel, nem tömködnék tele valószínűleg.
jún. 1. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Az en gepem 3500 kilometert utazott, monitorral egyutt, vga nelkul, kozepes meretu coolerrel. Az ures teret kitoltottem nagy meretu buborek foliaval.

4 kulombozo futaron keresztul, gondolod mennyire vigyaztak. A tapot idovel csereltem, az kapott egy nagyobb utest, minden mas mukodik.

Szoval te nyugodtan viheted vonaton, meg fogja birni.

jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha erősen göröngyös földúton szállítod beragadt gázpedállal miközben a padló és a menyezet közt ugrál a pc; akkor én a nehéz dolgokat kiszerelném. Pl procihűtő és vga kártya.

A paszta wcpapírral letörölhető, persze visszaszereléskor újra pasztázandó.

jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!