Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a mikrofon?

Miért nem működik a mikrofon?

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam egy kézi mikrofont a gépbe, de nincsen kedve átállítani arra a hangfelvételt! Vezérlőpultban is átállítottam a hangkártyára a rögzítést, de még mindig nem érdekli. A mikrofon pedig új!
2010. okt. 29. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt meg mindeki gondolatolvasó. Melyik op rendszeren nem megy? Milyen mikrofonról van szó?
2010. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xp, és a mikrofon brothers
2010. okt. 29. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Asztali mikrofon, vagy a headsethez tartozik? Hangkártya driver rendben van? Biztos jó helyre dugtad a jack csatlakozót? Keverő pultba nincs némítva a mikrofon?
2010. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

eddig a webkamera mikrofonját használtam, és az jó volt. Nem tartozéka semminek sem, hanem egy ilyen

[link] mikrofon.

2010. okt. 29. 19:30
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és jelez a gép hogy csatlakoztatva lett!
2010. okt. 29. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van rajta kapcsoló, akkor valószínűleg kondenzátormikrofon, és delej nélkül nem megy. Vagy elem kell bele, illetőleg külső egység, ha nem lehet kinyitni (bár akkor nem lenne rajta kapcsoló...) Vagy keverőpult és fantomtáp. Valami meg kell, hogy hajtsa.
2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked kell átállítani a mikrofont.
2010. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy átállítani?
2010. nov. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!