Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem lehet csatlakozni...

Miért nem lehet csatlakozni az alaplapra integrál bluetoothra az airpodsal?

Figyelt kérdés

Asus b550 e-gaming a lap és van rajta bluetooth.

De valami miatt hiába próbálok egy airpods proval rácsatlakozni hang az nincs, vagy ha néha van is nagyon halkan az egyik felébe, de az is recseg és szakadozik. Pedig a rendszer azt írja csatlakozva van és lehet használni.

A biosban be van kapcsolva a bluetooth, driver a legújabb, a windows hibakereső nem talál hibát, próbáltam az eszközkezelőbe törölni és újra engedélyezni mindent de semmi. A gépházban a hangtesztnél is látszik hogy ugrál a csík, de hang az nincs egy gramm sem...


Természetesen iphone, macbook stb. tökéletesen működik a füles.

Bármi ötlet?



máj. 29. 19:58
 1/4 Új Tag válasza:
Javaslom vegyél hozzá egy Bluetooth adaptert. Nekem az van. Sokkal jobb vele.
jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

lehet bezavarja valami


erdemes kiprobalnod hogy iphonet ellenkezo oldalara teszed gepnek teljes "arnyekba" (arnyekolasba)

es masik oldalon is

ha tokeletesen mukodik akkor alaplappal vagy alaplapi bluetoothtal is lehet valami

jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Korábban már vettem egy asus bt400-at de azzal is szakadozott meg recsegett a hang 1 méter távolságból. Holott véleményekbe mindenki dicsérte hogy milyen jó.... Milyet kellene vennem?


Próbáltam a telefonos dolgot betettem a gépházba és becsuktam az oldalát de semmi hiba nincs, gond nélkül szól, sőt akár a másik szobába is átmehetek akkor is megy.


M

jún. 1. 18:44
 4/4 Új Tag válasza:
Akkor kompatibilitási hiba lehet!
jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!