Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ilyen gép még korszerű?

Az ilyen gép még korszerű?

Figyelt kérdés

Na szóval, a suliba ilyen sz@r gépek vannak: Intel Celeron D,504mb ram, nem tudom milyen:videó kártya,meg táp, meg alaplap. Szűrnyű lassúak :@ Winfos xp van rajtuk.

Állandóan le fagynak. Főleg mikor prezentációkat csinálunk.


2010. okt. 28. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha csak erre telik a sulinak akkor ez van.

Vegyél akkor sulinak te jókat jó drágáért :)

2010. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél giga rammal Celeron D-knek nem kellene instabilnak lenniük. Ez csak a rosszul karbantartott oprendszereknek köszönhető, tipikusan nyilvános helyen elhelyezett gépeken.
2010. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XP-vel annyira szerintem nincs gond, de a Celeron sosem volt korszerű, meg így 500MB ram is vicc.
2010. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem barmolná össze a sok istenáldotta tehetség, meg néha újraraknák a rendszert, akkor tökéletes gépek lennének.


Az első PC-m egy PII celeron volt 466 MHz-en, 64 mega sd rammal, meg egy 32 megás Savage 4 videókártyával. Win98 volt rajta.


És ezen a gépen tökéletesen lehetett netezni, zenét letölteni, közben wordben valamit írni (mondjuk egy diplomamunkát) és persze közben mp3-ból zenéket hallgatni. Stabil volt, nem fagyott, nem lassult.


Mi másra kell egy számítógép a számtechteremben?


Persze, otthon lehet, hogy apuci megvett valami high endet és ettől borzasztóan nyúlik ám a pénisz, és le lehet szólni a suliban a gépeket, de attól még, hogy nem Vistás, és a merevlemeze kapacitását lehet mérni egy mai átlagos videókártya memóriájához, meg az egész teremben nincs annyi processzormag, mint most, mikor összejöttök két haveroddal lanpartyzni - de attól a gépek kiválóan alkalmasak arra, hogy elsajátítsd az alapvető kezelést (aminél többet egy irodai munkahelyen soha nem kell majd tudnod).


De mint írtam, egy rendszer-újratelepítés, meg fizikailag kiporolni a házakat soha nem árthat.

2010. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez most hogy jött ide: pénisz szó ???
2010. okt. 28. 15:56
 6/8 lambo96 ***** válasza:

LOL

Én a számtech teremben egy 3.06GHZ-es gépnél ülök amiben 128-as vidikari és 512MB ram van tökéletesen megy és a tanárom is azt mondta hogy fél évente karbantartják a gépeket

2010. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sulimba tökéletesek a gépek, de a diákok közül is vannak "technikusok" és ők azért rendben tartják a gépeket, volt amin egyszer egy NFS MW demót elindítottunk és ment...
2010. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a pécs ank iskola, karbantartás, még egy ccleaner, se defraggler nincs a gépen. O_O
2010. okt. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!