Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet a multimédiás...

Hogyan lehet a multimédiás billentyűzet billentyűit át/be-állítani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
[link] ennek működnie kell
2010. okt. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Már az elején gondoltam h nem fog menni de azért felraktam és nem ment (a hiba csak annyi h nem USB-s a billentyűzet), Amúgy az op-rendszerem sp3, csak rosszul emlékeztem.

Nincs valamilyen program ami a billentyűzetből érkező jeleket értelmezi, márkától függetlenül?


(am köszi annak aki idáig keresett)

2010. okt. 31. 22:30
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem volt egy hama billem PS/2 csatolóval és mondom annyit kell beállítani, hogy "Alapértelmezett Programok" és működnie kell!
2010. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Genius multimédiás billentyűzet, USB-s: még telepíteni se kellett, a Windows XP SP3 azonnal felismerte. Azóta is működik. Nem volt olcsó.
2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Minden tökéletesen működik, csak 3 gomb nem (vágás, másolás beillesztés) és erre a három gombra szeretnék más funkciót beállítani.
2010. nov. 2. 00:07
 16/16 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy valami program kell hozzá, mert a win alapból a multimédiát támogatja.
2010. nov. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!