Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma vettem egy kábelt amivel...

Ma vettem egy kábelt amivel össze lehet kötni a gépet a TV-vel (s-video + 3.5mm jack --> scart). Valaki segítene?

Figyelt kérdés
a lényeg hogy nem lehet azt megcsinálni hogy mind2 egyszerre legyen, pl klónozott képernyő szal hogy mind1iken ugyan az van, de megosztott sem lehet mert azt írja hogy a jelenlegi beállítások mellet nem tudja. Csak úgy tudom megcsinálni hogy ha csak a tévére megy a jel de akkor meg agyon rossz minőségü, a betűket el sem lehet olvasni, vagy ha máshogy csinálam akkor pedig szép tiszta kép csak éppen nem színes. De nekem úgy kéne hogy a fő kijelző a monitor legyen, és a tévé pedig egy mellékes ahova csak ráhuzom az ablakot és kinagyitom és tudok rajta filmet nézni. A videkártya egy hd 4850 es, a tévé meg egy régi sony trinitron ( gondolom ez lehet a baj)
2010. okt. 27. 18:28
 1/10 Jenci ***** válasza:
Vedd le a monitorod felbontását alacsonyabbra,mert előfordulhat,hogy azért nem engedi a klónozást.pl 800x600
2010. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csomó felbontáson próbáltam, 16 bites színben is meg többféle mhz en is.
2010. okt. 27. 18:37
 3/10 A kérdező kommentje:
úgy tünik a tv hibája mert mintha 25MHZ en üzemelne, ilyen alacsony frekvenciát a monitorom nem tud, gondolom ezért nem lehet klónozni vagy extended-re rakni, viszont akkor sem értem hogy ha mint s-video ként próbálom akkor színes de rezeg a kép és borzasztó a kép minőség, ha pedig mintha componens ként próbálom akkor pedig jó a kép viszont nem színes.
2010. okt. 27. 18:48
 4/10 Jenci ***** válasza:
Hát,akkor csak a TV a ludas.Esetleg a TV-n lehet rendszert váltani? PAL-SECAM
2010. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hogy kell? tudtommal Pal a tv mert a ps1 em az ntsc-s lemezeket feketefehéren adja a pal-os lemezeket meg szinesen.
2010. okt. 27. 18:49
 6/10 Jenci ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a TV-t,de a fiatalabbak vagy alapból tudják mindkét rendszert,vagy a menüjében át lehet állítani.
2010. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ennek szerintem menüje sincs mert a távkapcsolon tuti nincs olyan gomb hogy menü
2010. okt. 27. 18:54
 8/10 Jenci ***** válasza:
Akkor ennyi.
2010. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor holnap kiviszem gépet nappaliba, megpróbálom ottani tévén, az elég nagy van menüje is és sokka de sokkal újabb mint a mostani, bár még igy is van már 5 éves :D
2010. okt. 27. 19:20
 10/10 A kérdező kommentje:
a tv a ludas, túl régi, kipróbáltam másik tévével, ott először ugyan olyan szar volt a kép, de átváltottam másikra, és ottmár jó volt. de sebaj mert ezért fater felhozta hogy kéne venni új tévét, szerintem vmi 80centis lcd lesz :D
2010. okt. 28. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!