Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Sapphire...

Mi a véleményetek a Sapphire HD 4650-es (ATI) 1GB-os AGP-s videokártyájáról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már volt kérdés de mások véleményére is kíváncsi vagyok, mert az előző kérdéseknél nagyon lehúzták, én nem hiszem el, hogy pl. a GTA4 csak közepesen menne rajta, meg hogy csak filmnézésre jó. Ja, és igen tudom, vennem kéne egy PCI-E alaplapot, de nem akarunk annyit a gépre költeni, tehát marad az AGP.


[link]


2010. okt. 26. 21:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi lesz jó? A processzor, ha mindent lecserélek azonkívül? Vagy az hogy ha megveszem a 4650-et?
2010. okt. 28. 14:15
 12/17 P.O.C. ***** válasza:

Igazából csak alaplap és szerintem táp kell egyelőre. A RAM-jaidat és a procidat is felhasználhatod még AM2+ -os alaplapokban is.

A tápot csak akkor kell cserélni, ha nincs rajta 24 pin -es alaplapi csatlakozó, illetve ha valami szuper gagyi kínai ipari hulladékról van szó, ami nem képes stabilan kiszolgálni egy új PCI-E -s videokártyát.


Utána már csak videokártya kell. Viszont ha már arra nem maradna keret, akkor olyan AM2+ -os lapot vegyél, amin IGP is van, így a videokarit később is meg tudod venni.

2010. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igazából pont a videokártyán lenne a hangsúly, hogy 2 év után végre játszhassak a GTA4-gyel.

Még egy utolsó kérdés: Milyen árban érdemes PCI-E-s alaplapot illetve videokártyát keresnem, ami úgy középkategória és nem a legdrágább?

2010. okt. 28. 15:05
 14/17 A kérdező kommentje:
*a válaszokat.
2010. okt. 28. 15:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindenképp most akarsz venni, akkor elégedj meg a kozepes jàtékminosééggel. Nem kell mindig mindenbol a legjobb, ha nincs rà pénz.
2010. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok én egy szupergépet, de ha már az agp-s nem éri meg ahogy mondják, akkor legalább egy hasonló tudású PCI-E-s kártyát szeretnék tényleg csak egy középkategóriás, közepes minőségű kártya kéne, csak azt nem tudom hány forinttól indul a középkategória a videokártyánál és az alaplapnál.
2010. okt. 28. 20:55
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nem a legfelkapottabb márkákat választod akkor lehet jó árúakat találni.

alaplap:

[link]

vga:

[link]

8-9. utániak már elég jók.

Nekem is gigák vannak a gépben, és 2 év alatt semmi bajuk nem volt.

2010. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!