Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meiket töltsem le? Alalap...

Meiket töltsem le? Alalap telepítő drivert találtam, de nem tudom meiket szedjem le?

Figyelt kérdés

Találtam az alaplapomhoz telepítő drivert, de meiket töltsem le, mert nekem csak az alaplaphoz kell, a vga-hoz, hangkártyához, és a net kártyához nem kell.

Asus p4p800-vm

BIOS [BIOS History]

BIOS-Utilities

AUDIO

VGA

LAN

Utilities

Manual

És megnéztem, hogy az alaplapon a típus p4p800-vm/s, de a gyártó oldalán nme találtam ilyet. szerintetek jó lesz hozzá ez a driver??? vagy valaki, akinek ilyen van, tud ajánlani valamit? és az everest home is azt írja az alaplapról, hogy p4p800-VM.


2010. okt. 26. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alaplaphoz való driver mindig tartalmazza az intergrált videókártya, audió és LAN drivereket. Szal neked ezt kell letölteni, ennek kell, hogy benne legyen. Ezeket tartalmazza maga a driver.
2010. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!