Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem akarja az LCD tv...

Miért nem akarja az LCD tv felismerni a pc-m?

Figyelt kérdés
Már a tesóm laptopját sem akarta (win7), vettem egy új gépet, és ezt a Tv-t szántam rá monitorként, full HD-s, a gépben meg a videókártyán még HDMI kimenet is van (VGA: Nvidia Geforce Zotac 240GT 1gb ddr5). A Tv-nek a PC bemenetébe kötve nem csinál semmit, egyszerűen nem reagál a tv a kapcsolatra. Gondoljátok hogy a HDMI működni fog? (Most azon vagyok hogy kölcsönözzek 1 kábelt hogy leteszteljem, majd veszek egy hosszabb 10m körülit ha müxik). Esetleg lehet valami amire nem gondoltam? beállítások, valami?
2010. okt. 25. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
input gomb nincs a távírányítón?
2010. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha előbb a pc-vel próbálod felismertetni a tv-t.

Tv-t kapcsold be, állítsd a megfelelő bemenetre és dugd össze a géppel. XP-n:Kapcsold be a gépet, nyomj valahol az asztalon egy jobb gombot majd a menüben tulajdonságok.

Keresd meg a megfelelő lapot (utolsó) és engedélyezd a tv-t mint megjelenítőt. Win 7 alatt kicsit más, ezt most nem írom le.

2010. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!