Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kerreg a videókártya...

Miért kerreg a videókártya hűtője?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépet, akkor a v.kártya hűtője elkezd hangosan kerregni(mintha felpörögne), majd amikor megjelenik az asztal abbahagyja. Amióta megvettem, azóta csinálja. Ez így normális? Vagy esetleg van erre valami megoldás?


Sapphire ATI Radeon X1650s-em van. kb. 2 éves


2010. okt. 24. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha használtan vetted, akkor csapágyas.És gondolom azért kerreg, mert nem maga a video kártya állítja a fordulatot automatikusan, hanem az ATI drivere.És míg nem hozza be az op rendszert, addig max fordulaton pörgeti a ventit, mert akkor tölt be a driver.
2010. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Új-ként vettem, még az üzletben beszerelték és feltelepítették a drivert, igaz azóta jó párszor telepítgettem a gépemet(win7 és Xp Sp3), most Xp van fenn.
2010. okt. 29. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ér hozzá valami???
2010. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csapágyas, akkor szereld ki, majd a venti-n szedd le a matricát, akkor látni fogod a csapágyat(lehet mindkét felén van matrica), és egy csepp tiszta olajat tegyél rá.Nekem is segített.
2010. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!