Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a barátnőm...

Mi lehet a baja a barátnőm gépének?

Figyelt kérdés
Aztmondta mikor bekapcsolja nem jön be semmi kép csak sípól a gép. Na én tegnap elmentem hozzá kivettem a ramot és vissatettem utána már bejött a kép de csak ezt hozza ki www.kepfeltoltes.hu/view/101024/F_nyk_p_1722_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg Betettem a telepitőlemezt megnyomtam az entert de majdnem teljesen ugyanezt hozta ki
2010. okt. 24. 08:13
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi itt van a link [link]
2010. okt. 24. 08:13
 2/9 anonim ***** válasza:

Megsérült a boot sector, vagy egy fontos rendszerfájl eltűnt a windowsból.


Újra kell tenni a windowst elsőnek. Ha nem segít, akkor esetleg lehet, hogy meghalt a winchester.

2010. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam újrarakni de be sem bootolta a lemezt nekem mindig kiirja hogy nyomjon meg egy gombot a telepítéshez

de itt nem volt olyan csak az a kép jött be

2010. okt. 24. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert a biosban az elsődleges hely, ahonnan boot-olna, a merevlemez.

Menj be (del vagy f2 gomb a legelején) és keress olyat, hogy "boot", ott állítsd be, hogy a cd/dvd legyen az első eszköz, amiről indít. Majd mentsd és lépj ki és láss csodát... :)

2010. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát de írja is hogy disk boot failure szerezz be egy másik telepítő cd-t és menni fog bisoban pedig úgy keresd hogy first boot sequence vagy ha nem f2-t nyomsz hanem f11-et indulásnál akkor azonnal a boot menübe dob és nem kell keresgélned, ott elsődlegesre állítsd a cd-dvd-t és jó lessz de mindenképp másik cd-vel próbálkozz
2010. okt. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért ne ess kétségbe, ha f11-re nem jön be boot menü, a régebbi bios-oknak nem volt ilyen szolgáltatásuk.
2010. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát 3 lemzzel is próbálkoztam

ott a biosban láttam ilyen bootolos izéket ott mindent CD re állítottam de akk is ezt hozta ki

2010. okt. 24. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Ill. még azt tudom elképzelni, hogy nem abba a cd/dvd-be tetted a telepítőt, amelyről boot-olni próbál (márha kettő van a gépbe), de jogos, látszólag nem ismeri fel a lemezt.
2010. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fü hát így ránézésre ez se 1 mai darab XD ha foggalmad nincs arról hogy melyik olvasó melyik [bár csak írnak rajta vmi gyártót na m1] kikötöd az 1iket oszt joccakát v be rakod a másikba a cdt hátha :P próbálj letölteni 1 másik windows-t bár sanszosabb h vmit a bootolásnál néztél be mint hogy nem olvas be 1 rahedli cdt
2010. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!