Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel?

Miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Vettem egy külső winchester, de hiába dugom be, a hangot lehet hallani hogy észrevette a gép, és a hardver biztonságos eltávolításánál is el tudom távolítani, de a meghajtók között nem találom. Pedig a gép hátuljában van, és nem elöl.
2010. okt. 24. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel is partícionáltad és le is formáztad utána?
2010. okt. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igy van. Nem csak dugni kell, hanem particionalni/formazni is.

A hdd-k olyanok, mint egy jo no". Nem eleg csak bedugni, mert akkor meg nem mukodik jol :D:D:D

2010. okt. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lemezkezelőben nevet(betüjelet) kell adni neki és ha szükséges akkor particionálni.Nem irtad hogy új vinyót vagy használtat vettél.Ha új akkor neked kell beüzemelni.(Hétköznapi kifejezéssel élve)Start> (jobb gomb)Kezelés> Lemezkezelés--itt megtudod csinálni.Vagy biosból,de az kicsit komplikáltabb.Aki másként tudja az csinálja úgy ,én igy szoktam.
2010. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok "belépni se, mert azt sem tudom hova tette!
2010. okt. 24. 14:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként mi után particionáltam volna le?
2010. okt. 24. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szedd le a gépről és kihuzott áramkábel mellett csatlakoztasd össze.Áram ráad ,gép indit.Akkor új hardverként fogja látni!Ha nem akkor amit tegnap 06 40-kor javasoltam vidd végig.

Ha nem megy igy sem akkor kérj meg valakit aki látott már közelebbről számitógépet hogy segitsen.

Nem az a buta aki nem tud valamit, hanem az aki szégyelli megkérdezni azt aki tudja!!!

2010. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben sikerült!

Eddig nem volt ott a lemezkezelésnél, most pedig újra megpróbáltam bedugni és végre sikerült! Le is formáztam! :D

2010. okt. 25. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy sikerült,Ezek a kütyük néha hülyét csinálnak a gyanutlan pógárbúl ha nem tartja tiszteletben a beüzemelési sorrendet!
2010. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!