Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius eye 110 webcamot hogy...

Genius eye 110 webcamot hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Számítógép nem ismeri fel, szedegettem le mindenhonnan drivert meg minden. Volt már hogy MSNen tudtam hasnzálni, meg a sajátgépben emgjelent, de egyéb netes alkalmazások(pl chatroulette) ott sem találta.azóta valamit kavartam a programokkal, és most sehol nincs, csatlakoztaott eszközök között sem, és a ssajátgépben, alul sem(ahol az ilyesmit megmutatja), és az MSN-se találja. valaki valamit bármit??
2010. okt. 23. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a drájver. Telepítsd fel. Utána fel kell hogy ismerje a gép, ha rádugod. XP alatt működik.

2010. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, megcsinlátam 101.-re is, és még mindig semmi...
2010. okt. 24. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia/

Lehet, hogy csináltál valamit. Amikor elkezdted letölteni, a géped megkérdi, hogy mentse, vagy rögtön elindítsa. Te mit választottál? Ráadásul ez egy zip.file. Mivel nyitottad meg?

2010. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy zip file, igen, rarral vagy mivel kicsomagoltam, amivel m indig is szoktam az ilyesmit, és így lett belőle egy setup file. de mondom hogy már 10 helyről raktam fel drivert, ne mez a gond.
2010. okt. 24. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok tippelni, hogy vagy nem jó az eszköz, vagy nem jó az USB port.
2010. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de, az jó, már volt hogy működött, meg működik is másik gépen, illetve más eszköz ezen a porton.
2010. okt. 25. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor a kábel lehet még hibás próbáld megmozgatni a tövénél lehet megszakadt valahol...
2010. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!