Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magyar FIFA 11-et PS2-re hol...

Magyar FIFA 11-et PS2-re hol lehet letölteni?

Figyelt kérdés
Teljes verzióra gondolok.Már letöltöttem egy oldalról ott azonban nem volt magyar nyelv.Ha valaki megtudná bárhogy is oldani nekem a problémát,nagyon megköszönném. :D
2010. okt. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem még nem lehet
2010. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
www.piratebay.com
2010. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
piratebay.org nem .com :D
2010. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor az :)
2010. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy itt faggatlak titeket a hülyeségeimmel,de konkrét linket nem tudnátok írni? Vagy ha ezen az oldalon azt beütöm,hogy "fifa 11 ps2" akkor melyik az a játék amin magyar nyelv is van.Nem szívesen kísérletezek azzal,hogy letöltöm az egyiket és megnézzem,hogy van e rajta magyar nyelv,mert ha nincs akkor törölhetem ki és EGY ilyen fájl letöltése is már nagyon hosszú idő,hátmég KETTŐÉ. De ha nincs más megoldás... amúgy köszi a linket!!! :D
2010. okt. 27. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!