Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a gépházba rácsatlakoztat...

Ebbe a gépházba rácsatlakoztathatom egy új SSD-t a régi mellé, vagy ki kell cserélnem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az alábbi linkről rendeltem 2 évvel ezelőtt egy gépházat. Azóta is ezt használom, és nagyon szeretem, de az SSD-met bővíteném a mérete miatt.


Mostani SSD-m: Kingston A400 240GB

A nagyobbik SSD (rendeltem): Kingston A400 960GB

(Mindegyik SATA 3-as)


Érdekelne, hogy lehetséges-e ebben a házban az, hogy szimplán bedugom a nagyobbik SSD-t a régi mellé, hogy legyen egy D:/ meghajtóm is, vagy teljesen át kell telepítenem a régiről az újra az adatokat?

Jó.. inkábba konkrét kérdés az, hogy lehetséges-e még egy SSD-t rádugni a gépre, hogy 1 vagy 2-t lehetne bedugni.. XD


Számítógép linkje: [link]



#telepítés #SSD #SSDbővítés #SSDcsere #S-PC
2023. dec. 29. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gépház a Kolink Inspire K2 ARGB:

[link]

ebben 3 darab 3,5/2,5"-os meghajtóhely van, az alaplap pedig az Asus PRIME A320M-K:

[link]

amiben 4 darab SATA-port van, így tehát belefér kettő darab 2,5"-os SATA SSD.

2023. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld
2023. dec. 29. 22:35
 3/5 A kérdező kommentje:
És még valami! Ezt hogyan tehetem meg? Simán csak bedugom? Vagy driverekkel formázni kell?
jan. 2. 11:09
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Simán ellátod SATA és tápcsatlakozókkal, majd az operációs rendszerből felparticionálod és formatálod (Windowsban ott van erre a Lemezkezelő). Meghajtóprogram (driver) nem kell hozzá, azt az operációs rendszer tartalmazza.
jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt is! Ment a zöld
jan. 2. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!