Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak engem bosszant fel, hogy...

Csak engem bosszant fel, hogy egyes viszonteladók képesek "Gamer" címszóval eladni 350e Ft+ PC-ket/laptopokat 8GB RAM-mal 2023-ban?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni, hogy még mindig létezik ez a mennyiségű memória ebben a kategóriában, ráadásul nem akármilyen budget konfigokban, hanem sok esetben a 350e Ft vagy kicsivel afölötti ársávban is. Ez szerintem még a túlárazott laptopok esetében is elfogadhatatlan ennyiért (pláne ha DDR4), nade asztali konfigurációban... Vicc. Nyilván ez igazából nem is kérdés, inkább csak kiadtam magamból amit gondolok, lehet csatlakozni. :")


Az előbb jött velem szembe "húdejóajánlat" formájában egy épített konfig, ez adta az apropót. i5 12gen, 8GB RAM, GTX 1650 4GB. 365k-ért. Ezt csak úgy itthagyom emésztgetni. Pusztán összehasonlításképp, én most rendeltem egy konfigot 350k-ért, amiben *kizárólag* a vidikártya használt, de az is garis. i7 11gen, 32GB RAM, RTX 3070 8GB. Nem flexelés céljából írom ezt, van ettől is sokkal jobb setup, csak tényleg járjatok utána alaposan mit, honnan és mennyiért rendeltek.



2023. dec. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ez szerintem még a túlárazott laptopok esetében is elfogadhatatlan ennyiért"


Biztos feltűnt, hogy nemrég zuhant egy nagyot a forint és bár valamennyire visszakorrigált ezt beárazta a piac.


Hulladékot eladásával mindenhol próbálkoznak, ilyen a piac.

2023. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

hm azt hittem ez a GYAKORIKÉRÉDSEK.HU nem pedig a boszankodjunktálarazottsz@rokon.hu


jár ide gyakorira amúgy egy hülye gyökér aki a túlárazott vaterás/jófogásos kacatokról szokott "kérdezni" és bosszankodni hogy hát ő nem tudja eladni fele annyiért se az otthon tárolt szemetét na vele jól ellenél szerintem kérdező együtt bosszankodhatnátok egy olyan dolgon amin változtatni úgy sem tudtok.

2023. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Marketing...
2023. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fut rajta a San Andreas, ami egy game, szóval egy szavad nem lehet.
2023. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!