Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok Budapesten asztali...

Hol találok Budapesten asztali pc be való videókartya javító boltot?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani, megbízható nem drága üzletet, ahol egy Zotac gtx 580 3gb 384bit vga-t javitananak?

Párom Sims-ezös gépében van.

Elkezdett kockázni meg kifagyni.

Köszönöm a segítséget!



2023. nov. 24. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég öreg darab, ha nincs valami "extra" vonzalom hozzá, jobban jársz, ha veszel egy 1050ti-t, vagy valami más olcsó kártyát. Erősebb, és modernebb.
2023. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg nem lesz kazán se, ez a kártya 250W körül kér, az említett 1050Ti pl 75W-ot, aztán még gyorsabb is.
2023. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik foglalkoznak ezzel (pl. dr VGA), de ilyen korú kártyát szerintem senki sem vállalna. Meg ha találsz is valakit, valószínűleg gazdasági totálkár megcsináltatni. Szerintem is vegyél újat...
2023. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dr.VGA YouTube profiljàba azt írja, hogy Rx400 és GTX1000-től vállal. Valahol kommentben kifejtette, hogy nem éri meg foglalkozni régebbiekkel (gazdasági totálkár). Láttam, hogy csinált régebbit (baromi régit is) valami Voodoo 3D mert ritka és retró, de ott valószínűleg az "érzelmi érték" volt a mérvadó.
2023. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!