Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép kb. mennyit...

Ez a számítógép kb. mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Elég régi, 90-es évekbeli Fujitsu siemens szg., Targa márkájú monitor, hozzá billentyűzet, egér. Hajlékony merevlemez meghajtó, CD-olvasó. CD-író nem tudom van e benne, lehet, hogy van. DVD-író olvasó nincs. Windows XP rendszer és elég sok program, szinte minden. Kívülről réginek tűnik de belülről nem. Csakhogy néhány napja mikor be akarom kapcsolni, nem lehet.

Nincs pénzem megjavíttatni, így mennyit érhet eladásra, mármint olyannak aki ért hozzá, meg tudná javítani, alkatrésznek felhasználni, stb.?


Bocs részleteket nem tudom, mert nem tudom bekapcsolni és elég régen használtam, nem emlékszem. Nem is az enyém volt.


2010. okt. 19. 15:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szóval csak simán USB kábel nem elegendő???
2010. okt. 20. 18:38
 12/15 Jovanny ***** válasza:
Nem ám!! Látsz rajta USB csatlakozót? :) Már csak azért sem, mert a nagy (3,5-ös) vinyók mind külső táppal mennek csak, mert az USB csak 5V-ot ad, azok meg 12-vel mennek. Ráadásul kell hozzá egy elektronika is.
2010. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ennél komolyabb gépet is már ingyen adják,nem érdemes vele foglalkozni! A lemez olvasás hiba meg vagy jamper vagy kábel gond..
2010. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
300ftot adok érte
2010. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
próbáld a jampert cabel selectre rakni [alias vedd ki az összes jampert a vinyókból] ha 1 van akk is meg lehet próbálni hátha ha több vinyó van: 1általán jóról próbál meg bootolni? nézd meg a biosban [bár elvben át kéne ugornia ha ott nem találja de kitudja régebbi a gép mint én XD]
2010. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!