Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem lehet leállítani a...

Miért nem lehet leállítani a gépet? Ha ki akarom kapcsolni, újraindul. Nemrég lett újratelepítve pedig.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Windowsod van, akkor Start menü - Leállítás. (Ne gombbal kapcsold ki.)
2009. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, tudom, hogy így KELLENE, de ha ezt csinálom, újraindul. Ha az újraindítást választom, akkor is újraindul. A "készenlét" is működik, úgy, ahogy kell. Csak a leállítás nem.
2009. jan. 3. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a gondom alaplapcsere lett a vége!
2009. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első.


Ha újratelepítés előtt nem csinálta, akkor vagy a telepítésbe csúszott baki, vagy tényleg alaplap probléma.

Ha azelőtt is csinálta, akkor már csak az alaplap marad.

Legalábbis az a legvalószínűbb. (Vidd szervízbe, ha van még rá garancia.)


Ez a szép amúgy a windows-ban, hogy soha nem tudhatod, hogy mi a valósi baj! :))


(Használj Linuxot. Ott legalább tudod ilyenkor, hogy mi a gond. ;) )

2009. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Újratelepítés után kb. két hétig jó volt, ezt most kezdte, pár napja. Vissza fogom vinni :(

Köszönöm a segítséget.

2009. jan. 3. 10:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Elindítottam az Avastot, fogott nekem 2 vírust, aztán próba-szerencse, kikapcsoltam, és láss csodát: KIKAPCSOLT! Hogy mik vannnak??
2009. jan. 10. 00:41
 7/8 anonim válasza:
Én is szinte pont így jártam
2009. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én meg pont így. apropó mennyibe kerül egy alaplap? mert nekem is ez a baj van úgy kapcsolom ki hogy amikor kiirja h a windows leáll, elsötétül a képernyő, azt leveszem róla az áramot. toom h nem teljesen egészséges megoldás de inkább menjen napokon keresztül?
2010. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!