Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a legjobb???

Mi a legjobb???

Figyelt kérdés

Egy Powercolor RX580 Red Devil-t szeretnék újra pasztázni ,illetve a memória padokat cserélni mert már eljárt az idő felettük.(Nézegettem megjelenési teszteket ami nem azt tükrözi ami nálam van.Értem ez alatt hogy úgyérzem illetve hallom hogy hangosabb,nem olyan amikor megvettem.Ventilátor csere meg volt ezért gyanakszom paszta,pad cserére.)

Mit ajánlotok? Olyan alretnatívák érdekelnelnek amiket más videókártyákon, illetve processzorokon is alkalmazhatok.Értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2023. okt. 28. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Pasztának MX4 ha ár/értékben jót akarod, h meg legjobb kell akkor Kryonaut,

padot viszont nem tudsz olyat venni ami biztosan jó máshoz is tekintve, hogy nem minden kártyánál azonos a távolság 0,5 és 1,5mm között változnak általában, hogy épp milyet használnak.

2023. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!