Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BOOTMGR is compressed. Ezt...

BOOTMGR is compressed. Ezt írja ki a gépem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom a gépem ezt írja ki: BOOTMGR is compressed. Press CTRL+alt+del to restart.

Beütöm a bill.parancsot,de ak újraindul majd ugyan ezt a szöveget adja be. Mi lehet a baja?


2010. okt. 19. 09:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy ugyan olyan op.rendszert mint ami a gépemen van és a sajátgépbe beléptem majd kiszedtem a pipát. Igy most beindult a gépem. Lementek mindent dvd-re aztán win7-re cserélem a vistát.köszi szépen mindenkinek aki segített
2010. okt. 21. 12:14
 12/14 anonim válasza:
Nekem is ez lett a gépemen.... Win7em van, és ha újra teszem a win7et, akkor a külső winchesterről ugye nem tűnnek el a dolgok?
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem is ugyan ezt írja ki a gépem csak nekem Win7 oprendszerem van.
2015. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én egyik ismerősnek adtam kölcsön használni egy számomra felesleges gépet, és most az illető ,,hozzáértő" ,,párja" bekapcsolta a meghajtó tömörítést. Én itt az oldalon leírtak alapján megpróbáltam javítani, de nem akarta engedni, csak a javító konzolt, de azon meg nem talált gondot. Így fogtam, és lehúztam a merevlemezeket, feltettem egy másik merevlemezt, arra windows feltelepít, majd arról a windowsról a C meghajtó lemezét felismertettem mint új hardvert, és kivettem a meghajtó tömörítés pipát. A gép elkezdett dolgozni, majd dolga végeztével nyomtam okét, majd egy restartot. Utána a ,,select proper boot device" fogadott. Rájöttem, hogy a lemezsorrend el lett állítva, kíváncsiságból F8, másik lemezről boot indít, minden rendben. Utána egy végső újraindítás után bios ismét,lemezkezelő rész. Ott felcseréltem a két merevlemezt, beállítottam a helyes sorrendet: HDD, ODD, és Removable device. Utána bootolt a gép rendesen, a windows elindult. Szóval ha így jártok, akkor ezt a leírást követve megoldható a gondotok, és én is köszönöm a leírást! :)És a lemezsorrendre mindig figyeljetek. :D
2015. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!