Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell egy multimédiás...

Hogyan kell egy multimédiás egeret feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Odáig oké, végignyomkodom a telepítést, de azzal nem vagyok tisztába át kell-e tenni valamelyik mappába?

Még sosem csináltam ilyet, nem szeretném az XP-t összeomlasztani.


2010. okt. 18. 22:20
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Berakod a cd-t, és feltelepíti magának. Semmit nem kell sehova rakni. Ha átrakod másik mappába, nem fog működni.
2010. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy egeret mióta kell telepíteni? Bedugod és működik. Vagy nem?
2010. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lambo96 ***** válasza:

00:10

MULTIMÉDIÁS

vagyis gondolom több gomb is van rajta nem csak az alap 3 ezért muszály telepíteni.

Kérdező:nem kell semmilyen mappába rakni.Berakod a CD-t telepíted és már használhatod is.

2010. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,

Én is tudom a normál egerekhez nem is adnak telepítő cd-t elég csak bedugni a gépbe.

Easy touch tipúsa van, lehet hangerőt állítani, zene lejátszást indítani, és szüneteltetni és lapozni.

2010. okt. 19. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]


Köszi még egyszer minden jól működik itt a link ha érdekel valakit 2500 forintért vettem.

2010. okt. 20. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!