Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung 913n, miért nem enged...

Samsung 913n, miért nem enged nagyobb felbontást?

Figyelt kérdés
Átmeneti monitorcserére kényszerültem, és erre az időre egy kb. 4 éves Samsung 913n monitort használok. érdekes dolog történt vele, a PC-n és a laptopon is csatlakoztatás után képes volt egészen 1920X1024 képpontra azt hiszem, de a lényeg, hogy a leírásában is 1260X1024 van maximumként megjelölve, és nekem is erre lenne szükségem. Az első újraindítás után azonban már pontosan kiírja a képernyő-beállítások oldalán a gép a monitor típusát, valamint 1024X768-as felbontást engedélyez maximálisan. Ezek után már Ati catalyst centerrel sem tudom nagyobbra állítani. Miért van az, hogy amíg nem ismeri fel a monitort, képes sokkal jobb felbontásra, és az első restart után "lebutítja" ? előre is köszönöm a segítséget!
2010. okt. 18. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a monitor driverét, ha nem lenne fent. Vagy gyenge a videokártyád, de ha régen ment, akkor most is mennie kéne.
2010. okt. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
HD 5750-es videókarim van, a monitorhoz pedig sehol nem találok drivert :S
2010. okt. 18. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem adtak a monitorhoz cd-t? :S
2010. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!