Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért vibrál a monitor képe?

Miért vibrál a monitor képe?

Figyelt kérdés
Valamiért minden ok nélkül vibrál mintha pl a telefon csörögne mellette.1024x768 60hz ra van beállítva. LG 710B-m van tudom szar 1 monitor de jó ez.nem tudom mi baj lehet de idegesít van amikor csak úgy pl 1 szürke felületen de van amikor megállás nélkül vibrál.
2010. okt. 17. 23:21
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Kezd tönkremenni. Sajnos ez van, nem tudsz mit csinálni. Hangfal van mellette?
2010. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Loool, ugyan ilyen monitorom volt! :D

Nekem két éve kellett lecserélnem, mert ugyan ez volt, viszont most a garázsban van összerakva harmadik gépnek, azzal a monitorral, lehet még most is használni, csak nagyon görnyedni felette nem. Szal nem hiszem, hogy csak úgy egyik-napról a másikra elromlik, de jó már nem lesz.

2010. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de van mellette hangfal is viszont amikor hangfal kikapcs kihúz ak is csinja na de még ma nemtett hasonlót pedig a hangfalon nyomom a zenét
2010. okt. 18. 13:10
 4/8 bp1985 ***** válasza:
Hangfalnak legalább 5 méterre kell, hogy legyen, mivel mágneses. LCD-nél ez már nem igaz. Folyamatosan rontod a monitort, ha mellette hagyod. Igaz, hogy ezzel már sokmindent nem tudsz csinálni, max még picit húzni, hogy mikor döglik be.
2010. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az érdekes lenne 5m re kirakni tőle :D mind1 jó ez semmi baja 1 ideig még jó lesz úgyis veszek majd újjat
2010. okt. 18. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:
és akinek olyan monitora van hogy a bele van építve a hangfal? viewsonic vg2021m
2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
csak lcd monitorba építenek hangszórót
2015. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pont ugyan ez volt és a sima VGA kábelt lecseréltem HDMI-re. És azóta nem csinálja ezt.
2016. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!