Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepítsem? (többi lent)

Hogyan telepítsem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap raktam fel win7-et,telepítette a drivereket,nem is kellett hozzá lemez,de az 5.1-es rendszeremből csak 2 hangfal szól,nem találtam,hogy hol kell beállítani

ezért telepíteni akartam egy realtek drivert,mert ott be lehetne állítani,de a rendszer nem engedte,mert ismeretlen gyártó(pedig a realtek oldaláról szedtem).

A win7 beállításainál is levettem a biztonági beállítást,hogy ne figyelmeztessen és kérdezzen minden telepítés vagy változtatás előtt,de így sem engedi.

Mit csináljak,hogyan lehetne megcsinálni a hangot?


2010. okt. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
alaplapodnak megfelelő hangdriver fel kellene települjön!
2010. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
Fel kell rakni a hangkártyát külön. Nekem is integrált a hangom, de ha nem rakom fel, nekem is csak stereo-ba szól. Amint felrakod a driverét, menni fog.
2010. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó,Köszi!
2010. okt. 18. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!