Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a winchester....

Elromlott a winchester. Hogyan lehet lementeni az adatokat?

Figyelt kérdés

Elromlott a vinyóm. Egy 80 Gigás Samsung, IDE kábeles (mit mondjak még róla?)

Hogyan lehet lementeni a rajta tárolt adatokat?

Nem kell minden róla, elég kb másfél giga adat. Csak az a probléma, hogy olyan adatok vannak rajta, amelyeket harmadik félnek nem lehet kiadni. Vannak olyan helyek ahol az információkat bizalmasan kezelik??


2010. okt. 17. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a legnagyobb cég ami ezzel foglalkozik.

[link]

nem olcsó ugyan de bizalmasan kezelik.


olvastam anno egy cikket/még a komcsi rendszerben/ hogy bevittek a céghez egy adattárolót hogy kellenek róla az adatok. a szakember gondolta megoldja nekik. igen ám de egy KGB- ügynök ott állt mögötte.

amikor a szakember odáig jutott a szervizeléssel hogy az adatok már láthatókká váltak akkor a KGB ügynök utasította az embert hogy hagyja abba a tevékenységet és álljon fel az asztaltól. onnan már az ügynök fejezte be a munkát. ez csak egy kis kitérő a dologban de ez a cég a legjobb a szakmában és garancia arra hogy bizalmasan kezelik az adathordozókat és az adatokat...

2010. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kürt kft Budaörsön.

Nem olcsó az adatmentés, és bizalmasan kezelik

[link]

2010. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 P.O.C. ***** válasza:
Minden adatmentéssel foglalkozó cég ilyen. Más kérdés, hogy ott fogsz hagyni egy kisebb vagyont.
2010. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Vagy ha ügyes vagy akkor Hiren's Boot CD vel meg tudod csinálni :) Nekem bejött
2010. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja például el se indul neki a vinyó/mint nekem is volt egy olyan/ akkor a hirens egy kalap túrót se ér már.
2010. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valóban egy kisebb vagyont kérnek... "Várható adatmentési árak: 150.000 Ft-tól 400.000 Ft-ig. Az árat a hiba súlyossága határozza meg"
2010. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

próbáld őket hátha olcsóbbak.

[link]

2010. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!

azt hiszem, valami olyasmi baja van a vinyónak, hogy kiakadt a helyéről a lemezolvasó tű (vagy több is), pörögni pörög, csak nem tudja olvasni! egy rendszergazdával beszéltem erről, ő mesélte hogy egy mezei laptoppal meg tudta oldani az adatmentést. sőt, még a formázás előtti adatokat is részben vissza tudta nyerni... sajnos arra nem tértünk ki, hogy annál miért kellett adatmentés, igy nem tudom,hogy ép volt e a winchester

erről vélemény? tapasztalat?


ja, azért nem fordulok őhozzá, mert már ennél a beszélgetésnél megemlítette, hogy lementette magának az illető zenéit, igy az én adataimhoz is hozzáférhet...

2010. okt. 17. 21:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért ez komoly! Most olvasom a DataRecovery oldalán az árakat. Míg a kürt Kft 150e-400e ft ról beszél, addig ez a cég még sérült adathordozón is 36tól kezdődik az ár! Jó, persze ez is lehet akár fél millió is, de nekem csak kb másfél gigányi adat kell!
2010. okt. 17. 22:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak az nem mindegy, hogy a Kürtnél pl 1GB kerül 150ezerbe, a másiknál meg 1kB=36Ft? Mert akkor számolj.
2010. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!