Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomógombos iPod Shuffle-hoz...

A nyomógombos iPod Shuffle-hoz kell dokkoló?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet,hogy szeretnék venni egy iPod-ot, konkrétabban shuffle-t. De nem azt a típust amin a fülhallgatóval tudom szabályozni a dolgokat, hanem amin nyomógombok vannak. Konkrétan ezt:


[link]


Érdekelne,hogy ennek a csomagolásában szerintetek már benne van az usb amivel tudom tölteni, és nem kell vennem mellé még egy vagyonért u.n. dokkolót?


Előre is kösz, bocsi, kicsit laikus vagyok.


Üdv.: K.B


2010. okt. 17. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp van benne az is. Gondolkozok, hogy a miénkhez külön vettük-e, de nem, ha jól emlékszem. De azért mielőtt megvennéd, kérdezz rá az üzletben. Ha én az Apple lennék, nem árulnám csak a termékeim felét, úgyis olyan drágák azok a cuccok. :)
2010. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, elég durvák. 7 ezerért van mellé egy usb kábel. :) Köszönöm a választ. És szerinted ez vagy a fülhallgató által vezérelt lenne okosabb döntés?
2010. okt. 17. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, a fülhallgatós az nem tudom milyen, de szerintem én nem azt venném. Ez csak személyes dolog, igazából a iPod shuffle-ünk fülhallgatója nem a legszebb hangzású, úgyhogy inkább nem a saját fülhallgatóját szoktam használni. (Illetve leginkább én semmit sem szoktam használni, mert általában tesómnál van az iPod. :D)
2010. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!