Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a fene baja van?

Mi a fene baja van?

Figyelt kérdés

Most vettem egy gépet pcboltról pár napja jött meg.


Processzor: Rzyen 7 5700x

Videókártya: Geforce RTX 4060

Ram: 32GB



Kipróbáltam a fary cry primalt oszt laggolt mint az állat, be sem töltött rendesen, tudod mikor visszaszámol 2016 egészen -10.000ig..fél óra alatt visszaszámolt 1750ig mikor meguntam, levettem közepesre a grafikát és kisképernyőre basztam de úgysem töltött gyorsabban. Elv pedig futnia kéne de hát mégsem, megnéztem a benchmark opciót a menüben és laggolt mint az állat és elv 1 fps volt. Tudtommal pedig ez internet nélkül is mennie kéne, eddig azt hittem az mobil internet miatt nem futnak jól, de ennek mennie kéne anélkül



2023. szept. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows friss? GPU drivere friss? Milyen Windows? SSD? Milyen felbontás?
2023. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1920x1080, win 10, 1TB SSD
2023. szept. 18. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Hőmérsékletek meg ilyesmi? Lehet szarul rakták fel a procihűtőt. Ellenőrizd.


Másik játékkal is ilyen?

2023. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem melegszik fel, minden jól megy, a yandere simet probáltam de az se futott jól, az is laggolt meg minden, bár az beta és optimalizálatlan, far cry primal tudtam csak leszedni egyenlőre mivel azt tudtam hogy net nélkül is megy, a The Hunter-t igaz wifis de az is laggolt, bár ott lehet hogy a net miatt, ezért akartam kiprobálni a far cry primalt. De hát nem fut jól mint ahogy "ígérték":/
2023. szept. 18. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig ezen nagyon jól kell futnia, hidd el.


Arra még nem válaszoltál:

- A Windows friss? 22H2?

- A legfrissebb nVidia driver van fent? Jelenleg ez az 537.34 verziószám.

- Az alaplaphoz minden driver friss?


Nekem ez nagyon driver problémára hajaz.

2023. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, win 10 22H2 verzió.


Nvidia geforce rtx4060 - illesztőprogram verziója: 31.0.15.3640



Megnéztem a gépháznál a win updateket és "a számítógép naprakész" nem tudok tovább updatelni, minden megvan.

2023. szept. 18. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg feltenni a legfrissebb hivatalos drivert, ne azt amit a Windows alapból leszed.


[link]

2023. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve ha a Windowst magad telepítetted, akkor ugye a 64 bitest tetted fel. :) Pont belefutottam a múlt héten ebbe, hogy “valamiért az új gépem nem visz el semmi játékot normálisan”, aztán kiderült hogy a pácek 32 bites Wint nyomott fe. :DDD
2023. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, a 64est tettem fel egyértelműen :D
2023. szept. 18. 20:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!