Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 400 ezerből lehet játékra...

400 ezerből lehet játékra alkalmas laptopot venni ami a mai játékokat 1080p 60 fps-ben elviszi?

Figyelt kérdés
ha igen kb hány évig képes erre egy laptop? mennyi idő alatt avul el a hardver?
2023. szept. 13. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha van thunderbolt 4 portja akkor külső vga-val kitolható a gaming alatti élettartama.a sokmagos cpu-k is bírni fogják.
2023. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Szinte semmilyen gaming laptopot nem érdemes venni, mind a hűtés, mind a bővíthetőség miatt.

400-ért inkább közepes laptopot kapsz, ami jó esetben 1-2 évig fogja tudni ezt az elvárást, és azt is már most kompromisszumokkal, ennyi pénzért most jelen pillanatban, ami ezt az igényt kielégíti PC-t kapsz, de az sem lesz high-end kategória, és ha azt nézzük, hogy mondjuk monitor, egér, bill, füles is kell, akkor meg aztán pláne.

i5 13gen, RTX4060, 16/32GB ram, 1tb SSD, kb ezt megkapod 300 körül, egy normálisabb monitor 50, bill, egér mondjuk legyen 20, plusz marad 30 ezred egy fülesre. Pikkpakk elmegy ez a 400, még PC esetében is. Laptopban ennek a teljesítménynek ennyiért kb. a felét kapod… és ez még az alja kategória.

2023. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy anyagilag nem éri meg de nekem nem ez a fő szempont fontos a hordozhatóság mert egyetemre is kelleni fog IT szakhoz tehát asztali számítógép semmiképen sem jöhet szóba.

Ha 2-3 évig tudja futatni a játékokat 1080p 60fps közepes grafikán az nekem bőven elég lenne utána vennék másikat.

2023. szept. 13. 21:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Mi lenne a minimum specifikáció az én elvárásaimhoz? Mennyi ram vram milyen proci és videó kártya?
2023. szept. 13. 21:44
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

#3 egyetemre pont nem kell “gamer” laptop, főleg nem IT szakra. Érdekes, hogy mindenki ezzel példálózik, hogy IT szakra, egyetemre kell a GAMER laptop… egy Dell Latitude-el toltam végig az egyetemet, integrált GPU-val… IT SZAKON!!!! :D Szóval nekem ne mondja senki, hogy oda kell a gamer laptop. :)


Hasonlókat nézegetnék…


[link]


[link]

2023. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemre villogni a többiek előtt éppen 17-es átmérőjű gamer laptop kell, műanyag házzal, pont bevágod egy ajtóba és vége. Állandó hurcolására a legjobb egy használt, fémvázas üzleti laptop, amelyikhez kell egy akku, összesen kijön 100 ezerből. DE olyat nézzél, amelyik 8 GB, SSD és 256 GB van, felújított, legalább hat hónap garancia. DELL, Lenovo Thinkpad, HP a legjobbak. Használt laptopra a web sok találatot ad. Válassz.
2023. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6) abból hogy lesz gaming?Ha letojod a kérdező igényét akkor felesleges válaszolni a kérdésére.
2023. szept. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5

Egytemre IS mellete gamimgre is

2023. szept. 14. 07:37
 9/14 A kérdező kommentje:
Fő szempont a gaming az egyetemet azért említettem mert amiatt fontos a hordozhatóság és azért nem jöhet szóba asztali gép
2023. szept. 14. 07:40
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Az a kérdés mennyire fix a 400 és mennyire "mai" AAA játékokról van szó. A "jóság" RTX4060 8Gb-től indul.

[link]

2023. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!