Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért meleg a videókártyám?

Miért meleg a videókártyám?

Figyelt kérdés
adott egy GTX 1660 msi gamimg X amit nem rég vettem használtan, de valamiért 77 fokig melegszik és hwinfo szerint a hotspoton 93 fokos ami nagyon sok (nem tudom hogy ezek az érzékelők a vramot érzékelik-e vagy mit). a hűtés alapvetően nem rossz mert ha 100%-ra teszem a ventiket tolják ki a levegőt a gépházból nagyon erősen, és szerintem a hűtö blokk se lehet rossz, én arra gyanakszom hogy a paszta rossz mert 4 éves fenállása ota sose volt cserélve. arctic mx-4 paszta jo rá? vramokat is pasztázni kell? vagy az ilyen thermalpados megoldás?

2023. aug. 30. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hotspoton ne gondolkodj. Az 110 fok alatt jó. Bármilyen értékkel 109 foknál is jó.


77 fok pedig jó gpu hűmérséklet. Rendben van a kártyád.

2023. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Totál okés ez.
2023. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És gpu sagtól érdemes tartanom ennél a kártyánál vagy az csak csúcskártyáknál jellemző?
2023. aug. 31. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem 3 kg-os kártya ez.
2023. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugy döntöttem hogy mégiscsak 4 éves kártya szoval ujra pasztázom, hány milis thermalpadot és milyet kéne vennem hozzá?
2023. aug. 31. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. 1070Ti volt ugyanúgy MSI nekem az is ilyen 73-74 fokig melegedett a msotani 3070 bár nem MSI de szintén.
2023. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!