Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom mért nem jeleníti...

A monitorom mért nem jeleníti meg a HD-hoz hasonló felbontásokat? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy szélesvásznú Full HD monitort (LG Flatron W2243S), a videókártyám (Gigabyte Ati Radeon 9550) pedig csak 1600*1200-as felbontást bír max. Vagyis annyi a max a listában amit felkínál. A lényeg, hogy próbáltam olyan felbontásokra tenni ami hasonló a HD-hez. pl. 1280*720, de ezekre egyszerűen azt írja ki a monitor, hogy "out of range". Hogy lehetne megoldani, hogy mégis HD-hez hasonló formátumban tudjak használni a monitort? Mért kínálja fel a windows ezeket a felbontásokat is, amikor nem is tudja megjeleníteni?
2010. okt. 15. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahol állítod be a felbontást kiírja, hogy milyen videokártya és milyen monitor van. A Radeon 9550-et is kiírja rendesen és a W2243S-t is? Monitornál elvileg megfelelne a Plug&Play monitor is, de az "Általános megjelenítő" nem jó. Driver rendben fent van a videokártyához? (Monitorhoz nem kell)
2010. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. most hogy írtál elkezdtem a videókártya driverében keresgélni és ott van több felbontás is. és ott beengedte állítani az 1280*720-ast. ami majdnem olyan mint a Full HD. Az 1920*1080-at nem engedi. nemtudom mért 1600*1200-as felbontás a max, holott a videókártya elvileg annál sokkal többet bír.
2010. okt. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!