Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop.hu-nál adott már el...

Laptop.hu-nál adott már el valaki laptopot?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az üzleteikben vásárolnak laptopokat. Van valakinek tapasztalata, hogy mennyiért veszik meg?

Nekem van egy Acer gépem amit kb. 4 hónapja vásároltam 160 ezerért és most el szeretném adni. Szerintetek kb mennyit adnának érte?


2010. okt. 14. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
meghírdetik 130 ezerért, és neked abból adnának legjobb esetben 90-et
2010. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, nekik is aztán tovább kell majd adniuk, ezért a piaci értékénél jóval kevesebbre számíthatsz.
2010. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
felejtsd el a laptop.hu-t! Abból te csak szarul jársz. Maradni kell a saját értékesítésnél. Felmész a vatera.hu-ra és felnyomod. Leírsz róla mindent, csinálsz pár képet és az általad kívánt legkisebb árat teszed irányárnak. Persze ott is fogsz fizetni egy bizonyos százalékot az értékesítés után, de abban biztos lehetsz, hogy még így is triplán jobban jársz, mintha boltba vinnéd be.
2010. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!