Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez a laptop mit tud?

Szerintetek ez a laptop mit tud?

Figyelt kérdés

HP Presario CQ62-a50SH (WY075EA)

Arra lennék kivi mit tud ez a gép w7tel.

Miket várjak tőle? 2008-ig megjelent játékok mennének e rajta. és a maiak közül egy pár minimum grafikán?

videók nézése szerkesztése? tapasztalatok vele.


2010. okt. 14. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó leptop és igen menne rajta a 2008 ban megjelent játék a gta4 egy kicsit necces lenne de menne min-közepesen
2010. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz. Külsőre is tetszik és biztos, hogy mennek rajta régebbi játékok. Veszel még bele ramot, hogy 4GB legyen és lesz egy jó (és szép) géped.
2010. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha játék, akkor asztali gép! Ez örök érvényű igazság.


Sokan esztelenül megveszik, a több száz ropis "Gamer" laptopot ahelyett hogy gondolkoznának. Inkább egy normális játékra alkalmas asztali gép + egy netbook (és akkor máris megvan a hordozhatóság is). Ez már mindjárt 2 db számítógép egynek az árából. Nem beszélve arról, hogy az asztali gépet mérföldkövekkel egyszerűbb és persze olcsóbb fejleszteni.

Azt meg ne mondja nekem senki, hogy mer utazás meg kollégium stb.. Mert ezekre a helyekre amúgy sem játszani megyünk, és be lehet érni kisebb játékokkal is, ami egy netbook -on elfut.

2010. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
p.o.c teccik a kommented, de nem 100%os mert pont koleszos vok és képzeld mivel 3órán át nem mehetek ki mert a kijárat zárva valami idötöltés kell. A netbookvolt az elsö tippem de egy normális netbook ára 10-20ezerel kevesebb mint ezzé a laptopért. És legalább nem kell "szenvednem" a 9-10 collos kijelzön. Nekem kényelmesebb egy 15,6Collos monitoron filmetnéznem zenét szerkeszek estleg videot szerkesztenem meg persze játszani is mint egy netbookon. Mert sok program videószerkesztö sztm elsemindul a netbookon ami ezzen már igen. Ha játszani szeretnék ak otthon ott az xboxom360 vagy a ps2öm estleg az asztalim. Ez nekem a másodlagos gépem csak arra letem kivi, hogy az otthoni asztalim erejéhez hasonlo erőforrás lesz-e a kezeim közt vagy sem.
2010. okt. 15. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
mé lett törölve aválaszom?
2010. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem töröltem ha igen bocsi nem volt direkt.
2010. okt. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!