Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell beállítani?

Hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy szeretnék az xbox live szogáltatáshoz csatlakozni. De nemtudok mivel zte zxdsl 931-es t-home-os modemem van ami le van butítva! Nos az xbox 360 problémája az mtu-val van! Nemtudja valaki esetleg, hogy ezen a lebutított foson, hogy lehet átállítani az mtu-t?? Egyébként a t-home-ba mondták, hogy direkt van lebutítva, mert hogy a felhasználók ne tudják piszkállni! Ez egy nagyon jó marketing fogás is mert 5000 Ft-ért nyujtanának telefonos segítségét! Az egész modememet áttúrtam elejétől a végéig de sehol sem találtam! PLS HELP


2010. okt. 13. 22:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ez elvileg modem-router lenne. Szóval az XBOX -nak automatikusan DHCP segítségével kéne csatlakozni a netre.

Bár nem volt még dolgom ezzel a kütyüvel.


Ha PC-n keresztül csatlakozol a netre, akkor az hogyan történik, egyből van net (DHCP)?

Vagy a készülék bridge módban van, és neked még külön tárcsázni is kell (PPPoE)?


Mert utóbbi esetben talán át lehet hidalni a problémát egy külön router beszerzésével (talán előbbi esetben is, de ez nem biztos).

2010. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dhcp-be van és macinthosom van de viszont van egy másik ruoter is ami csak simán bridge módban van mert azt csak time capsule-ként használom(merevlemezes apple router) a lan hálózattal nincs is semmi probléma a dhcp szerver rendesen működik stb de mondom h ezt az mtu-t nem találtam sehol h hol lehetne átállítani ezért lenne jó ha valaki olyan segítene aki ugyanúgy t-home előfizető és ugyanilyen mondemmel rendelkezik mert megmondták h le van direkt butítva h a felsználók ne nyulkálhassanak bele mert ugye ez a t-home tulajdon (szemetek) !
2010. okt. 18. 10:13
 3/5 Tandor válasza:
Csáó nekem is ugyan ez a problémám van egy ZTE ZXDSL 931em van... és MTUval van probléma,,, De! Kb. 1 hete beszéltem egy t-netessel és azt mondta ,hogy rengetegen vannak akik igy jártak így hát kb 2-3 héten belül érkezik egy modem frissítés ami MTUval támogatva lesz:D
2011. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tandor válasza:
CSÁÓ nekem is ugyan ez a bajom de elvileg ha nem hazudnak megint amire kb 80% van akkor majd küldenek egy update-et a modemekre. Nekem telefonon ezt mondták...
2011. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tandor válasza:
Nos nekem ma frissitették ZTE zxdsl931-emet és megy a Live:):):)
2011. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!