Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan fejlesszem a gépem?

Hogyan fejlesszem a gépem?

Figyelt kérdés

Na most kicsit bővebben mert ezzel kapcsolatban több kérdésem is lenne. 4 éve vettem egy előre elkészített gépet és miután megjött a hardverek dobozait kidobtam.


1. Hogy/hol tudom megnézni milyen hardvereim vannak?

2. Honnan tudom, ha valamelyik rész nem működik rendesen?

3. Mit kell figyelni hardverek vásárlásánál?


Annyit tudok, hogy jobb minőségű játékokat akarok játszani. A max pénz limitem az 240k. Elég analfabéta vagyok ezügyben, de inkább ide írok ki egy kérdéset, mintsem olvassak 100 cikket, mert ott nem tudok kérdezni. Persze, ha valaki tud egy jó oldalt, ahol minden tényleg részletesen van leírva 0-tól 100-ig, azt is elfogadom (angol oldal is jó).



2023. jún. 28. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

"analfabéta vagyok ezügyben"


Van egy jó hírem: a konzolokat pont neked találták ki, a mostani géped meg netes tevékenységhez valószínűleg több, mint elég.

2023. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

BIOS, Eszközkezelő, AIDA64, CPU-Z, GPU-Z, HWiNFO stb. Sok célprogram van erre.

Ezek kijelzik neked az alaplap, RAM, CPU, adattárolók, és ha van, dedikált videokártya típusát. Amit viszont nem, az a tápegység, ahhoz le kell venned a gép oldalát, és megnézni, mi van ráírva.

2023. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!