Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torrentezéshez milyen laptopot...

Torrentezéshez milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Nem használnám csak arra,hogy letöltsek rá filmeket.Arra gondoltam,hogy minél kisebb kijelző megfelelő mivel nem fogyassz annyit.A nagyobb tárhely a fontos.A netbook-ok,chromebook-ok is jók?

2023. jún. 21. 23:23
1 2
 1/12 Gugu Gabor ***** válasza:
87%
Szerintem ne laptopot vegyél hanem valamilye mikro pct nast vagy raspberryt
2023. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Bármilyen jó rá. Én is egy ezer éves Lenovót fogtam be erre, de az volt itthon. A raspberry viszont még annyit sem fogyaszt, ha venni kéne osztom Gábor véleményét.
2023. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen régi cucc jó erre, de inkább egy rasperry vagy hasonló minipc
2023. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak otthonra kell, vagy vinni is szeretnéd magaddal?
2023. jún. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 P.O.C. ***** válasza:
51%

Biztos nem torrenteznék laptopon.

Én egy Androidos TV BOX -on csinálom, kb 10 ezer forint volt annó, CoreElec rendszert raktam rá, arra van kötve egy külső vinyó. Transmission klienst használok rajta. Ha torrentet akarok indítani webes felületen keresztül töltöm fel. A letöltött anyagot filmeket, stb. meg bármivel elérem otthol hálózaton keresztül, amivel csak épp kedven van nézni. A fogyasztása még egy laptophoz képest is semmi, így non stop megy nálam. Gyakorlatilag hasonló, mint amit fent írtak a NAS vagy a Málna PC csak töredék áron.

2023. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vinném is magammal, mivel külföldön élek.Hazalátogatásaim során töltögetnék le filmeket.
2023. jún. 22. 08:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Külföldön nincs internet, vagy mi? 😅

Ez nagyon furcsa megoldás...

2023. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 P.O.C. ***** válasza:

Igen ám, csak hogy seed -elni is kell torrentezéskor azt se felejtsd el. Ha ezt külföldön nem tudod megoldani, nem hosszú életű leszel egyetlen torrent oldalon sem. Míg otthol vagy nem biztos hogy elég időd lesz a seed -re.



Külföldön nem tudsz torrentezni?


Ha a büntetéstől félsz, tudsz bérelni seed servert. A letöltést seed -elérést maga a server csinálja, amiről te aztán pl FTP -vel le tudod tölteni a saját gépedre.

Persze egy ilyet otthoni nettel is ki lehet építeni. Ha elég gyors a neted.

2023. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre egy Raspberry Pi tökéletes.
2023. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Németországban büntetik a letöltést.Tehát míg otthon leszek Magyarországon addig akarok leszedni sokmindent.Tudom VPN,FTP stb.megoldás is létezik,de most itt nem ez volt a kérdés.

Külföldi torrent oldalakról töltök le,nem számít a seed arány.

2023. jún. 22. 10:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!