Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyek uj tapot?

Vegyek uj tapot?

Figyelt kérdés

600wattos 80+ tapegysegem van, ilyen kartyat szeretnek venni, de nem akarok tapegyseget cserelni.

Ryzen 5 5600g procim van, 2x8gb 3200mhz ram, es most akarok videokartyat, ezt: [link]

Elvileg 170w a fogyasztasa a kartyanak.

Szerintem siman eleg ez a tapegyseg, de azert megkerdezem.


2023. jún. 20. 11:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%
#20 Úgy mondjuk, hogy letöltesz egy másikat, amin van ékezet. Bár fogadni merek, hogy a mostanin is van, csal te lusta vagy használni és nekünk kell kibogozni, hogy mit akarsz. Nem mindegy, hogy szárnyaló vagy szarnyaló, szár vagy szar, popocok vagy pöcök
2023. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%

#15.Ezt úgy hívják, érvelési hiba.

Attól még nem spórolunk tápon, hogy ne vigye magával a konfigurációt.

Ha felnézed a hardverapróra már 10-15 ezerért is lehet kapni korrekt belépős tápot, sőt középkategóriást is ki lehet fogni...

#16.Továbbra is tartom, hogy RX6600 irányba nézelődj, aztán később ha belefér egy jobb táp akkor mehet egy RX 6800XT is.

Egész hamar túl tudsz adni a VGA-n, szóval a váltás hamar megléphető.

2023. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem én vagyok az a 4 pipás akivel ment itt a kérdező és közte az eszmecsere. Totál káosz az egész mióta eltörölték a százalékokat...
2023. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nem érvelési hoba, nem én állítom hogy ez egy hulladék és 50% terhelésnél megkotlik, sem azt hogy magával viszi a gépet..


A tápon sem spórolunk, vannak jó használt tápok is, de a kérdezőnek az jutott ami jutott.


A kérdés továbbra is az, hogy a made in dzsunka CM táp elegendőe a névleges teljesítményének a felét igénylő konfighoz? Szerintem elegendő. Ha szerintetek nem, akkor jó lenne ezt valamivel alátámasztani és lehetőleg annak aki állítja és vetetne vele egy másik tápot. A bizonyítási kényszer áthárításában nem vagyok érintett ( bár lehet félreértettem és rájuk értetted :) )

2023. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, veszek egy rx 6600at, es hogyha szeretnek nagyobb vga-t, akkor cserelem a tapot is.
2023. jún. 20. 17:36
 26/31 anonim ***** válasza:
75%
folosleges az itteni tap buzerans vagy hogy is hivjak az ilyet azt hagyni kell bekebe mert szerinte ha nem 5000wos 102%os hatasfoku a tapod akkor tuti szar... ez a tap egy also kozepkategorias tap en olyan 400-450wot siman ramernek engedni semmi baja nem lesz boven veheted hozza a 6600xtt nem lesz semmi baja nekem a 650wos evga hajt egy 500+ wattos pct es semmi baja
2023. jún. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk a hatásfokkal sokat mondtál, amikor semmi köze nincs a leadott teljesítményhez. Neked azt tudom tanácsolni, már ha személyeskedsz, hogy olyanba ne szólj bele amihez nem értesz.
2023. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
57%
teljesen fölösleges új táp. nekem a 4070, 3700x, 2x16gb ramhoz egy 600wattos bronze evga táp van és teljesen jól megy. az ékezet hiányával kapcsolatosan pedig egyet értek, örülök hogy nem én vagyok az egyetlen akinek zavarja a szemét.
2023. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

30!

Halisten te is elegge melletippeltel, en sem vagyok alul iskolazott, 4,5-os atlaggal lett meg az erettsegim, ket nyelvet beszelek, koszi.

Szerencsere barki akivel irasban kommunikalok, elfogadja, hogy telefonrol, egy hosszu monologot nem fogok ketszer annyi ideig gepelni, amig kikeresem az ekezeteket, sot ok is ugyanigy irnak. A tobb diplomaval rendelkezo fonokom peldaul szinten nem hasznal ekezeteket ilyen feluleteken.(messenger, facebook)

Termeszetesen egy hivatalos levelben en is ekezetekkel irok, a szamitogep elott.

De orulok, hogy kicsit feldobhattam a napodat, tortent valami izgalmas, es koszi a kerdesemre a valaszt, ahhoz erdemlegeset nem tudtal irni.

Tovabbi szep napot!

2023. jún. 20. 21:42
 30/31 anonim ***** válasza:
63%
Maradjon ez a táp akkor szerintem kiveséztük.
2023. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!