Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Apple a Microsoftot másolja...

Az Apple a Microsoftot másolja több év késéssel? Itt az Apple HoloLe... akarom mondani Vision Pro...

Figyelt kérdés
Erre mit lépnek a fanboyok?
2023. jún. 7. 05:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyorsan veszel tízet, és mikor a bolti készletek leürülnek akkor nyereséggel eladod.
2023. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Erre mit lépnek a fanboyok?"


Mire?

2023. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán... ez a VR-AR dolog nagyon be lett lőve célként így a nagy tech céget részéről. A vision pro is 10 év fejlesztés eredménye. Facebook is nagy erőkkel készül már mióta.. még a céget is átnevezték meta-ra ugye, utalva a metaverzumra.


Szóval igazándiból egymást majmolják mind. A probléma inkább az, hogy nem igazán tudja senki se, hogy mi fog beválni a jövőben. Mire lesznek nyitottak az emberek. Így a nagyok próbálkoznak elébe menni a jövőben jelentkező igényeknek. A végén pedig lehet nagy semmi lesz az egészből, mert a kutyát se fogja érdekelni.

2023. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 Hogy az Apple nem volt most kifejezetten innovatív.

Igazából nem rossz cucc, nem tudom, miben különbözik a HoloLenstől, de egyrészt a promóciós videó szerintem félrevezető, mert a hatalmas képek fix helyen vannak akkor is, amikor mozgatja a fejét, és nem hiszem, hogy azt a környezethez igazítaná, másrészt otthon, legalábbis ennyiért nem látom semmi értelmét. Lehet venni hasonló célra pl. projektort, azt legalább többen is nézhetik. Külső, céges környezetben több haszna lehetne speciális alkalmazások esetén, de akkor hirdetnék inkább úgy, a Microsoft is ezt teszi (törölték a HoloLens kulcsszót valamiért).

2023. jún. 7. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Lépnek egyet jobbra a fanboyok.
2023. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jún. 9. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:
A hololens csak AR szemüveg, a vision pro VR is. Majd az idő eldönti, hogy mennyire lesz sikeres. Egyébként ez az "apple rossz" dolog még mindig létező jelenség?
2023. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem erre céloztam, és igazából a kérdés is elhamarkodott volt, mert nem ismertem behatóbban egyiket sem. Mindenesetre ahogy írtam, és mások is valószínűleg, nem hiszem, hogy sokan fognak ennyit fizetni egy lényegében felesleges eszközért, legalábbis amilyen otthoni példákkal hirdették.
2023. jún. 11. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan meg fogják venni, de így is csak egy bizonyos réteg játékszere lesz. Ugyanakkor szerintem sikeres lesz annyira, hogy elindítson egy ar/vr hullámot.
2023. jún. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!